YATAY YAŞAM HATTI NEDİR?
Yüksekte Çalışma Kemeri

Yatay Yaşam Hatları her türlü endüstriyel yapının çatı, keti yolları gibi çalışma alanları, akaryakıt dolum tesisleri, havalimanı, hangar, depo, otel, alışveriş merkezi, kule, plaza gibi yüksek katlı binaların çatıları, yüksekte çalışma gerektiren diğer bölümlerde inşaat halindeki yapıların döşeme çatılarında uygulanmaktadır. Yatay Yaşam Hattı ,yapılan çalışmalar sırasında yaşanabilecek düşme vakalarını engelleyerek, çalışanlara güvenli yatay çalışma alanı sağlamaktadır.
Yatay Yaşam Hattı, çeşitli yüksekte çalışmalar için düşmeye karşı koruma sağlar. Mükemmel tasarımı sayesinde çalışanın sistem bağlantı noktalarına takılmadan otomatik olarak geçiş yapabilmesini sağlar.
Yatay Yaşam Hattı, çok yönlülüğü, sadeliği ve minimum bakım maliyetleri sayesinde mühendisler için mükemmel bir çözümdür. Mimarlar ve mühendislere yeni yapılarda, sanayi tesislerinde, çatılarda güvenlik ve sürekli erişim sağlamak için ideal bir çözüm sunar.

Konusunda eğitim almış uzman personellerimiz ile kolayca kurulumu yapılır. Sistemin paslanmaz çelik bileşenleri zorlu ortamlarda uzun süreli kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Yatay Yaşam Hattında güvenli bir şekilde çalışmak için, Yüksekte Çalışma Kaskı, Tam Korumalı Emniyet Kemeri , Düşüş Durdurma Sistemi veya İpli Düşüş Durdurma Sistemi kullanınız.